Різдвяне послання Преосвященнійшого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського,  всечесним пастирям, чернецтву і всім вірним чадам Олександрійської єпархії Української Православної Церкви   Возлюблені у Господі боголюбиві пастирі, ...

Цікава зустріч для дітей та дорослих

28 жовтня діти недільної Олексіївської школи відвідали дуже цікавий захід. В м. Олександрія завітала чудова людина - дитяча письменниця, журналістка, книжковий оглядач, авторка рецензій і статей про книжки та дитяче читання, а також казок та історій для дітей. Мама трьох дівчаток, вважає себе книжковою екстремісткою – у контексті сімейного бюджету. Мешкає родина читак у Дніпрі. За фахом пані Аліна лікар. Дитячі книжки стали її другим натхненням після доньок. Аліна Штефан розповіла ,про що її твори, як стають дитячими письменниками, як можна поєднувати літературу й науку, а також роботу й виховання трьох доньок.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua