098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Чи є багатство гріхом?

Зображення користувача Священник Александр Камочкин.

Я вважаю, що багатство не є гріхом, а є гріхом неправильне відношення до нього. Багатство може відкрити шлях людині у Царство Небесне (наприклад, у житії ап. Фоми є випадок коли він проповідуючи в Індії роздав багатство індійського царя, привів його до віри і тим на небесах збудував йому обитель). І навпаки - звести у безодні ада (немилостивий багатій, який не звертав уваги на знедоленого Лазаря, що його жаліли навіть собаки і лизали його струпи). До речі серед учнів Господа були багаті люди, наприклад Йосип Аримафейський, одна з жінок-мироносиць - Іоанна дружина Хузи царедворця, які служили Йому своїм багатством.

Зображення користувача о.Михайло Царук.

Апостол Павло називає коренем всякого зла - грошолюбство. Але з історії відомо, що  основне не стати рабом багатства.

Великое приобретение - быть благочестивым и довольным. Ибо мы ничего не принесли в мир явно ничего не можем вынести из него.

... ибо корень всех зол есть сребролюбие,которому предавшись, некоторые уклонились от веры и самисебя повергли многим скорбям.

Зображення користувача иерей Андрей Подлесный.

Богатство есть большое искушение , которое мало кто вынесет .

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua