098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Чєчєлівський монастир оживає на сторінках нової книги

Напередодні Світлого Христового Воскресіння в Олександрійській єпархії відбулася визначна подія - вийшла у світ книга «Чєчєлівський монастир. В документах і спогадах».

Досить символічним стало видання про багатьма забутий монастир, що почав свою історію на початку ХХ сторіччя, саме у дні Воскресіння Христового - він немов знову оживає на сторінках книги для кожного читача, що хоче знати і пам’ятати минуле Рідного краю. 

Лише місце, що прийняла в свої обійми природа та незначні рештки споруди монастирського храму 1915 року нагадують про себе. 

З благословення Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа останні роки ведуться активні роботи з виявлення архівних документів та свідчень людей, завдяки чому вдається зібрати чималу кількість матеріалів для публікації, щоб зберегти та донести до кожного інформацію про минуле, вкотре нагадуючи, що інколи, стоячи на звичайній галявинці у лісі, можеш знаходитися на місці, де творилася історія твого краю, де героїчно віддавали життя за спільне майбутнє та молилися святі подвижники. 

Упорядниками публікації стали Пивовар Анатолій Васильович, протоієрей Євгеній Гуменюк та Анна Сергіївна Гуменюк. Активну участь у роботі взяла і Божко Ольга Миколаївна. 

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua