В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Щороку до Свято-Покровського Собору приходить чимало дітей та підлітків

Протягом останніх років при Свято-Покровському Соборі м.Світловодська проводиться чимало цікавих просвітницьких дійств, направленних на формування морально-духовного світогляду та розуміння відповідальності за кожну мить свого життя. Однією з важливих частин діяльності являються щорічні відвідування храму дітьми та молоддю міста та району. В рамках екскурсій ведуться просвітницькі бесіди релігійного та морального характеру. Діти та молодь ознайомлюються з різними сферами церковно-приходського побуту та історичнимі довідками про деякі з православних традицій. Також, всі учасники мають можливість помилуватися краєвидами рідного міста з висоти соборної дзвіниці та почути стародавні дзвони у виконанні священика.

Зокрема, протягом червня поточного року Свято-Покровський Собор відвідало близько 300 дітей та підлітків з батьками або вихователями.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua