098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Архієпископ Боголєп взяв участь у богослужінні в Києво-Печерській Лаврі

Як повідомляє сайт lavra.ua, у день пам’яті одного з найбільш шанованих подвижників Києво-Печерської Лаври – преподобного Агапіта, лікаря безкорисливого в нашій святій обителі були звершені урочисті богослужіння. Цього року день пам’яті преподобного переносився на день раніше, так як 14 червня припадає на Неділю всіх святих.

Напередодні ввечері хресним ходом мощі преподобного Агапіта були перенесені з Ближніх печер, де вони почивають, в Трапезний храм преподобних Антонія і Феодосія Печерських, після чого там було звершено всенічне бдіння.

Богослужіння очолив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, архієпископа Бучанського Пантелеімона, єпископа Баришівського Віктора, а також братії і гостей монастиря в священному сані. Літію звершив владика Павел.

У сам святковий день Намісник обителі митрополит Павел у співслужінні архієреїв та численного духовенства очолив Божественну Літургію в тому ж храмі. Перед Літургією соборним чином було звершено молебень з читанням Акафіста преподобному Агапіту у його мощей в Трапезному храмі.

У богослужінні також взяв участь і Високопреосвященніший Боголєп, архієпископ Олександрійський і Світловодський (ред.).


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua