Благочинний звершив літургію у с.Новий Стародуб

За благословінням правлячого архієрея Високопреосвященнійшого Боголєпа архієпископа Олександрійського і Світловодського 12 вересня в день пам'яті Святого Благовірного Князя Олександра Нєвського в храмі селища Новий Стародуб було відслуженно Престольну  святкову Літургію. Службу очолив благочинний храмів Петрівського округу протоієрей Димитрій Городецький. Йому співслужили настоятель храму протоієрей Василій Цабан, протоієрей Миколай Бойко, протоієрей Михаїл Царук, ієромонах Вікентій(....), та ієрей Андрій Лисюк. Також було відслужено водосвятний молебінь та виголошено коліноприклонну молитву Святому Олександру Нєвському. З привітальним словом до присутніх звернувся протоієрей Димитрій Городецький. Також було офіційно представлено клірика Свято-Олександро-Нєвського храму ієрея Андрія Лисюка. Благочинний побажав молитви, терпіння та плідного служіння на благо Україньської Православної Церкви.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua