098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Благочинний звершив літургію у с.Новий Стародуб

За благословінням правлячого архієрея Високопреосвященнійшого Боголєпа архієпископа Олександрійського і Світловодського 12 вересня в день пам'яті Святого Благовірного Князя Олександра Нєвського в храмі селища Новий Стародуб було відслуженно Престольну  святкову Літургію. Службу очолив благочинний храмів Петрівського округу протоієрей Димитрій Городецький. Йому співслужили настоятель храму протоієрей Василій Цабан, протоієрей Миколай Бойко, протоієрей Михаїл Царук, ієромонах Вікентій(....), та ієрей Андрій Лисюк. Також було відслужено водосвятний молебінь та виголошено коліноприклонну молитву Святому Олександру Нєвському. З привітальним словом до присутніх звернувся протоієрей Димитрій Городецький. Також було офіційно представлено клірика Свято-Олександро-Нєвського храму ієрея Андрія Лисюка. Благочинний побажав молитви, терпіння та плідного служіння на благо Україньської Православної Церкви.


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua