098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

"Мы знаем, что мы от Бога и что весь мир лежит во зле" (1Иоан.5:19) Продолжая обсуждать, оскорбительныевысказывания Константинопольского патриарха,относительно статуса архиереев УПЦ и нашегоПредстоятеля - Блаженнейшего митрополита Онуфрия, которых...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Правлячий архієрей привітав паству Павлиша із святом Вознесіння

28 травня 2020 року Високопреосвященніший Боголєп, архієпископ Олександрійський і Світловодський, звершив літургію на честь Вознесіння Господнього у храмі с.Павлиш Онуфріївського району.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний округу протоієрей Миколай Чутора, настоятель Спасо-Вознесенського приходу протоієрей Іоанн Киш та гості у священному сані.

За богослужінням пролунали піснеспіви хору кафедрального собору міста Олександрії, наповнивши церкву почуттям особливої урочистості і радості.

Цього дня учні місцевої недільної школи приготували для владики невеличку концертну програму, під час якої кожен почув зворушливі теплі слова від щирих дитячих сердець.

По завершенні Правлячий архієрей звернувся до присутніх із пастирськими настановами та словами привітання з Престольним святом.

 

Видео: 


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua