"Мы знаем, что мы от Бога и что весь мир лежит во зле" (1Иоан.5:19) Продолжая обсуждать, оскорбительныевысказывания Константинопольского патриарха,относительно статуса архиереев УПЦ и нашегоПредстоятеля - Блаженнейшего митрополита Онуфрия, которых...

Правлячий архієрей привітав паству Павлиша із святом Вознесіння

28 травня 2020 року Високопреосвященніший Боголєп, архієпископ Олександрійський і Світловодський, звершив літургію на честь Вознесіння Господнього у храмі с.Павлиш Онуфріївського району.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний округу протоієрей Миколай Чутора, настоятель Спасо-Вознесенського приходу протоієрей Іоанн Киш та гості у священному сані.

За богослужінням пролунали піснеспіви хору кафедрального собору міста Олександрії, наповнивши церкву почуттям особливої урочистості і радості.

Цього дня учні місцевої недільної школи приготували для владики невеличку концертну програму, під час якої кожен почув зворушливі теплі слова від щирих дитячих сердець.

По завершенні Правлячий архієрей звернувся до присутніх із пастирськими настановами та словами привітання з Престольним святом.

Видео:

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua