Свято духовності

П’ятидесятниця – день, коли Дух Святий злинув на святих апостолів, проте і сьогодні Він готовий освятити кожне відкрите Богові серце, яке очистилося від гріховної нечистоти і через очищення повернуло прадавній образ святості. Тільки така людина, з таким серцем, може наблизитися до Утішителя. Через Духа – вознесіння сердець, вдосконалення немічних, зцілення стражденних. Дух, що осяює чистих від скверни, через єднання з Собою одухотворяє, робить духовними. І як блискучі прозорі тіла, коли впаде на них промінь світла, самі стають світоносними, так і духоносні душі, будучи сповненими Духом Святим, на інших проливають благодать.
7 червня 2020 року, у День П’ятидесятниці, Високопреосвященніший архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив святкову Божественну літургію у кафедральному соборі Покрова Божої Матері м.Олександрії.
Віряни залучилися цього дня до Богослужіння, засвідчуючи своє бажання стати ближче до невидимого і відчужити, милістю Божою, злонаміренність, примиритися з Горнім, стяжати по мірі сил нетлінні Дари.
Адже вся небесна і невимовна гармонія, як у служінні Богу, так і у взаємному узгодженні між собою примирних сил, не може бути збережена інакше, як через Духа. Але Він не залишається постійно у душах тих людей, які по непостійності волі своєю впадають у гріх, позбавляючи себе благодаті від Нього.
По завершенні Його Високопреосвященство владика Боголєп звернувся до присутніх з палкою і натхненною проповіддю, в якій зокрема, зазначив, що, необхідно присвятити себе подвигу любові Христової і молитві, підтримати немічного у вірі і простягнути руку допомоги стражденному.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua