ЙОГО ПРЕОСВЯЩЕНСТВУ, ПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ БОГОЛЄПУ, ЄПИСКОПУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОМУ І СВІТЛОВОДСЬКОМУ     Ваше Преосвященство, дорогий Владико!   Сердечно поздоровляю Вас зі святом Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви...

Послания

Ваше Преосвященство! Дорогий наш архіпастире та наставнику, щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження, з 40-річним ювілеєм!
Те, що відбулося на Синоді в Стамбулі вчора, шокувало весь православний світ. Схоже на те, що Константинопольський патріархат свідомо стає на шлях розколу світового Православ’я.
Томос – це буде обмеження свободи, яку ми сьогодні маємо - Предстоятель УПЦ
Что знает современный человек о Церкви? Каким образом он ее себе представляет?
ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, Пастирям, чернецтву і ВСІМ боголюбивим чадам Олександрійської єпархії УПЦ
Великопостне ПОСЛАННЯ Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського Пастирям, чернецтву і всім боголюбивим чадам Олександрійської єпархії УПЦ.
19 січня 2018 року в концертній залі БК «Світлопільський» зібралося стільки людей, що посадкових місць вистачило не всім.  Всі чекали виступу протоієрея Олександра Клименка, переможця Всеукраїнського конкурсу «Голос країни» 2017 року.

Сторінки

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua