Те, що відбулося на Синоді в Стамбулі вчора, шокувало весь православний світ. Схоже на те, що Константинопольський патріархат свідомо стає на шлях розколу світового Православ’я. Патріарх Варфоломій проігнорував заклики Помісних Церков скликати...

Послания

Томос – це буде обмеження свободи, яку ми сьогодні маємо - Предстоятель УПЦ
Что знает современный человек о Церкви? Каким образом он ее себе представляет?
ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, Пастирям, чернецтву і ВСІМ боголюбивим чадам Олександрійської єпархії УПЦ
Великопостне ПОСЛАННЯ Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського Пастирям, чернецтву і всім боголюбивим чадам Олександрійської єпархії УПЦ.
19 січня 2018 року в концертній залі БК «Світлопільський» зібралося стільки людей, що посадкових місць вистачило не всім.  Всі чекали виступу протоієрея Олександра Клименка, переможця Всеукраїнського конкурсу «Голос країни» 2017 року.
Рождественское Послание Преосвященного Боголепа, епископа Александрийского и Светловодского, пастырям, монашествующим и всем верным чадам Александрийской епархии Украинской Православной Церкви
Сьогодні, 23 грудня 2017 року, у день пам`яті свт.Іоасафа Білгородського, вся Олександрійська єпархія вітає свого дорогого Архіпастиря Преосвященнішого єпископа Боголєпа з днем архієрейської хіротонії !
Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Преосвященство,

Сторінки

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua