Всечесні отці, чесне монашество, дорогі брати і сестри! Минає 1030 років із того часу, коли святий рівноапостольний князь Володимир прийняв хрещення сам і привів до Христа свій народ. Звідси, з берегів Дніпра, християнська віра поширилася у...

Храмы

15 июня, в 10-ю пятницу после Пасхи, Преосвященнейший Боголеп, епископ Александрийский и Светловодский,в сослужениидуховенства Александрийской епархии совершил освящение памятного креста на фундаменте разрушенного храма св.
Ведомость о церкви состоящей   уезда Александрийского, Херсонской епархии села Зарудних-Буерак
ХРОНИКА О ГОРОДЕ НОВОГЕОРГИЕВСКЕ (о городе, которого нет)             Зарыты в нашу память на века
Склад та характеристика православних церков Херсонської губернії за формулярними відомостями 1815 року з обліковими даними про час заснування у приходах, підпорядкованих духовним правлінням Катеринославської єпархії
      У старі часи у Петровому було три церкви: Покрова Пресвятої Богородиці, Вознесіння Господнього, Святителя Миколая Чудотворця.
Православная Головковка http://hramilii.ucoz.ru
В центре села Иваново (Светловодский район, Кировоградской области) , поднимая купола вверх, стоит церковь Рождества Пресвятой Богородцы. Она имеет удивительную и длинную историю.
Колись храми були окрасами населених пунктів. Але з настанням часів безбожної влади вони швидко перетворювалися на будь-що: стайні, магазини, склади, зерносховища тощо, - або й зовсім знищувалися, тільки б люди забули про Бога і вічні цінності.
В Новгородці було три храми, по одному на кожний куток. Центральною й найбільшою була Свято-Троїцька церква. Вона ж і найстаріша, фактично ровесниця села, збудована в 1781 році.

Сторінки

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua