098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

(Відео). В Онуфріївському благочинні відзначили День Святого Духа

8 червня 2020 року Високопреосвященніший Боголєп, архієпископ Олександрійський і Світловодський, звершив літургію у храмі на честь Святого Духу в с.Браїлівка Онуфріівського благочинного округу. 
Його Високопреосвященству співслужили благочинний округу протоієрей Миколай Чутора, архімандрит Серафим (Краснов), прес-секретар єпархії протоієрей Віталій Коваленко, протодиякон Кирил Божко та духовенство Світловодського і Онуфріївського районів. 
Ще з самого ранку до села почали збиратися віряни, чекаючи першої майже за два століття літургії на чолі з архієреєм. Старовинний храм Святого Духу вже котрий рік все більше відновлюється і вже велично,ще здалеку, сяє накупольними хрестами. 
По завершенні богослужіння владика звернувся із вітальним словом до присутніх, а також пояснив значення стяжання Святого Духу. 
Після проповіді, у супроводі святкових піснеспівів, духовенство вирушило Хресною ходою до джерела у с.Павлівка Світловодського округу. Вже біля самої води архієрей освятив її та окропив нею всіх присутніх. 
Так було започатковану нову добру та молитовну традицію. 

Видео: 


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua