"Мы знаем, что мы от Бога и что весь мир лежит во зле" (1Иоан.5:19) Продолжая обсуждать, оскорбительныевысказывания Константинопольского патриарха,относительно статуса архиереев УПЦ и нашегоПредстоятеля - Блаженнейшего митрополита Онуфрия, которых...

Виставка в умовах карантину

На цьому тижні при православно-просвітницькому центрі м.Світловодськ відбулася цікава і незвична подія.
Протягом всього періоду карантину діяла онлайн школа "Покров" для прихожан Свято-Покровського храму, на території якого і розташовано просвітницький центр. В результаті ця школа змогла об'єднати не тільки доросле, але і юне покоління і, що важливо, у заняттях брали участь і віряни з-за кордону.
Юні ж учні регулярно отримували домашні завдання, результатом яких стала художня виставка малюнків, невелику частину яких буде представлено на фото до цього матеріалу. За умов карантину довелося створити можливість переглянути ці прекрасні роботи онлайн, що дало змогу всім і все побачити у зручний для себе час.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua