098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Александрийского и Светловодского Боголепа

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Наші банківські реквізити

Управління Олександрійської єпархії УПЦ, ЄДРПОУ 35615671; р/р UA263234750000002600130117920 (2600130117920)/323806\2600301(UAH), ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк", МФО 323475.

В Олександрії відкрито Просвітницький центр

21 травня 2016 року в Олександрійській єпархії відбулося урочисте відкриття Православно-просвітницького центру св.князів страсторпців Бориса і Гліба. Приміщення було віддано єпархіальному управлінню в центрі м.Олександрії. Завдяки спонсорській допомозі за короткий період було все облаштовано і готове до роботи. 

Основною метою відкриття стало бажання пропагувати основи християнської моралі та здорового способу життя. При центрі відкрито православний кіно-клуб, буде щотижневий діалог з молоддю та лекції для духовенства єпархії з метою підвищення кваліфікації. 

На відкриття було запрошено спонсорів, мера міста Олександрії Степана Кириловича Цапюка, секретарів та благочинних єпархії, голів молодіжного відділу та батьківського комітету.

Молитовне відкриття провів Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп у співслужінні з благочинним Олександрійського округу протоієреєм Михайлом Бобуркою та дияконом Кирилом Божком.

У своєму слові владика звернув увагу на головні критерії роботи просвітницького центру та наголосив про відкритість і доступність діалогу для всіх бажаючих. 

Віталій Миколайович, головний спонсор проекту, виразив свою готовність і надалі підтримувати Його Преосвященство у тих добрих починаннях, котрі заплановані у подальшому.

Степан Кирилович звернув увагу на важливість с реаліях сьогодення відкриття подібних закладів духовно-моральної освіти, як запоруки миру, єдності і стабільності.

По завершенні урочистої частини владика запросив оглянути деякі архівні історико-тематичні документи та фотографії.   

Традиційно, урочисто привітали гостей юні таланти Димитрівської музичної школи під керівництвом матушки Надії Бобурки.


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua