098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

З великою любов'ю вшановуємо...

З благословення Його Преосвященства єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа 8 квітня 2017 року, у Лазареву суботу, благочинний Петрівського округу протоієрей Дмитро Городецький та священники благочиння відслужили поминальну панахиду в день представлення р.Б. Іуліти Педан.

У цей «особливий день», адже в день свята собору Архангела Гавриїла у Лазареву суботу 8 квітня 1955 року за 9 днів до Пасхи, на 70 році життя мати Іулітта тихо віддала свій дух Господу Богу.

Іуліта Педан являється прикладом для інших у вірі та благочестивому житті, тому жителі селища з великою любов’ю шанують її пам'ять.

Народилася Іулітта 28 липня 1885р. В день свята мучеників Кирика та матері його Іулітти.

Народжена була 5-ю дитиною в родині селянина Вервеса Петра Гнатовича і матері її Ксенії, які проживали в селі Петрове Катеринославської губернії.

8 квітня 1955 року поспішала до Іулітти Кравчук Марія з чоловіком Максимом і 4-літнім сином Феодором. У сні вона бачила Іулітту (в блакитному довгому вбранні, як наречену, в вінці на голові і дзвінкими дзвониками на руках), яку вела за руку черниця і чутно було тихий дзвін дзвіночків. Але живої Іулітти вони вже не застали ...

Смакуючи святої паски, поминали Іулітту і її слова: «Подивіться, що буде на 9-ий день!» Так, вже за рік раніше вона знала, що на 9-ий день по її смерті буде світлий день Великодня, коли Врата Раю відкриті, коли Спаситель Світу на землі, коли на небесах і на землі радіють безперестанку:

«Христос воскресе из мертвых, смертию смерть поправ, и сущим во гробех живот даровав».


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua