Храм преподобномученицы Евдокии. Село Криничное

Храм преподобномучениці Євдокії в селі Криничне побудовано за кошти ПСП "Україна",в особі Петренка Анатолія. Будівництво храму розпочато в 2007 році, а освячення його відбулося 14 березня 2008 року.

Біля храму встановлена каплиця на честь ікони Божої Матері "Споручниця хлібів", а також меморіали "Жертвам голодомору" та "Матерям-вдовам" Великої Вітчизняної війни.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.