Христос народився! Славімо Його!

7 січня 2017 року, в день Різдва Христового, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив святкову літургію у кафедральному соборі Покрова Божої Матері м.Олександрії.

Його Преосвященству співслужило духовенство храму.

Чимало людей завітали до храму для спільної молитви на честь пам'яті Народження Спасителя.

По заврешенні богослужіння владика привітав всіх із святом та зачитав Послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Всі діти, що прийшли цього дня, отримали солодкі подарунки.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.