098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Безжальна війна забрала ще одного сина

У війні з росією загинув 24-річний Віталій Юрійович Малетич. Він народився в селі Суботці Знамянського району. Дитинство проходило в селі Стара Осота, він був сином священника УПЦ Георгія (Юрія) Малетича. Також закінчив Староосотську школу, після поступив в ЦДПУ ім. В. Винниченка. Про це повідомляє mandarin-news з посиланнямб на Олександрівську громаду.

З початком війни він вступив до лав Збройних сил України. Захищав територіальну цілісність нашої країни на сході. Але безжалісна війна забирає найкращих синів неньки України. В боях під Сєвєродонецьком 31 травня 2022 року обірвалося життя і нашого Віталія.

8 червня о 10:30 в центрі села Стара Осота біля адміністративного приміщення округу відбулося прощання з захисником та чин погребіння, котрий очолив секретар Олександрійської єпархії протоієрей Михайло Бобурка у співслужінні з духовенством округу. 


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua