Благочинний вручив подяки у Петрівському окрузі

За благословенням правлячого архієрея Високопреосвященнішого Боголєпа, Архієпископа Олександрійського і Світловодського, благочинним храмів Петрівського округу протоієреєм Димитрієм Городецьким було передано подячні листи Петрівським відділам поліцейської та пожежної частини.
В листах владика висловив подяку:
«Не одноразово, під час релігійних свят, та інших заходів релігійного характеру, ми були свідками сумлінного виконання покладених на співробітників Поліції та МНС обов‘язків. Хотів би запевнити у наших щирих молитвах за трудящихся. Сподіваюся на плідну співпрацю задля міжконфесійної злагоди, миру та злагоди на нашій землі.»

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.