098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Рождественское послание Высокопреосвященного Боголепа архиепископа Александрийского и Светловодского всечестным. пастырям, монашествующим и всем верным чадам  Александрийской епархии Украинской Православной Церкви. Возлюбленные о Господе...

Наші банківські реквізити

Управління Олександрійської єпархії УПЦ, ЄДРПОУ 35615671; р/р UA263234750000002600130117920 (2600130117920)/323806\2600301(UAH), ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк", МФО 323475.

До свята Покрови Богородиці та дня захисників України священики УПЦ звершать гуманітарну місію в зону АТО (ООС)

До свята Покрови Пресвятої Богородиці та дня захисників України, 14 жовтня 2021 року, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія священнослужителі Київської, Бориспільської та Олександрійської єпархій Української Православної Церкви відправляться в зону бойових дій, щоб привітати дітей дитячих будинків і військовослужбовців Української армії зі святом. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Ізюмської єпархії.

Очолює поїздку керівник сектору пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів та УБД Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України протоієрей В’ячеслав Яковенко. Разом з ним в заході беруть участь клірик Бориспільської єпархії протоієрей Максим Молотков та клірик Олександрійської єпархії протоієрей Олександр Шнякін.

У гуманітарний вантаж входять харчові продукти, гігієнічні засоби, ліки, кровоспинні препарати та інші необхідні речі.

З собою священики взяли ікону Пресвятої Богородиці з часткою Її Покрова, щоб Цариця Небесна невидимо покривала жителів Донбасу від всякого зла, та ікону із часточками мощів святих воїнів, для захисту наших українських військовослужбовців від поранень і загибелі.

По дорозі в зону АТО (ООС) вся група священиків і православних волонтерів заїхали в місто Ізюм, для поклоніння чудотворній святині – Піщанської ікони Божої Матері, де звершили молебний спів перед її Образом і взяли благословення у Цариці Небесної на майбутню подорож.

Група планує відвідати багато міст Донецької та Луганської областей до свята Покрова, але перш за все місто Щастя, де передадуть допомогу в дитячий будинок, в якому перебувають діти, які втратили батьків в результаті військових дій. Делегація священиків планує відвідати місто Кремінна, де розташовується дитячий будинок з інвалідами ДЦП та синдромом “Дауна” і передати дітям подарунки до свята.

Завершити поїздку священнослужителі планують в м. Маріуполь в день Покрови Пресвятої Богородиці. Тут священнослужителі привітають з професійним святом військовослужбовців Збройних Сил України, безпосередньо на лінії фронту.

Зазначається, що з благословення митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея такі гуманітарні місії в зону АТО – в місто Авдіївку та інші населені пункти постраждалі від війни в Ізюмській єпархії відбуваються регулярно.

“Всі священнослужителі та віруючі УПЦ моляться про те, щоб перестали гинути люди та швидше настав довгоочікуваний мир в нашій Богом хранимій країні Україні”, – йдеться у повідомлені.


https://news.church.ua/2021/10/07/do-svyata-pokrovi-bogorodici-ta-dnya-zaxisnikiv-ukrajini-svyashheniki-upc-zvershat-gumanitarnu-misiyu-v-zonu-ato-oos/


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua