Духовенство підтримує благодійність в регіоні

Благодійна організація "БФ" ДОБРЕ СЕРЦЕ - 2022" І знову пост вдячності!
Вже вкотре прихожани Свято Вознесенського собору забезпечують нашу поїздку пальним. Сьогодні нам надали 3500 грн та 4 ящика печива. Смаколики з Бобринецького кондитерського цеху поїдуть до  наших захисників, щоб там наші хлопці відчули смак, знайомий з дитинства. Хай Господь поверне із сторицею всім тим, хто долучився до цієї справи. Окрема подяка настоятелю храму Володимиру Чуторі за організацію збору.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.