Правлячий архієрей очолив богослужіння на честь Трійці

12 червня 2022 року Високопреосвященніший Боголєп, архієпископ Олександрійський і Світловодський, очолив літургію у день вшанування Святої Трійці.
Його Високопреосвященству співслужили клірики кафедрального собору Покрова Божої Матері, де і відбувалося дійство.
По завершенні богослужіння Влашика освятив традиційно принесене зілля та звернувся до присутніх із словами проповіді.
Чимало часу було присвячено, щоб прикрасити храм напередодні свята Трійці за тією традицією, яка відома ще з ветхозавітних часів (Лев.23,10-22; Числ.28,26). Аврааму Свята Трійця з’явилася у Мамврійській дубраві. Так була прикрашена і Сіонська горниця апостолами в день, коли на них зійшов Дух Святий. Таким чином звичай розповсюдився по всій Церкві з тих часів і до сьогодення.

Православна Церква завжди з особливою урочистістю зустрічає це свято, адже П’ятидесятниця – саме той день, коли ми можемо звернутися до Бога з проханням розтопити кригу гріха теплом Своєї благодаті, зцілити стражденне від навіювань ворожих тіло даруваннями Духа Святого, і Господь зцілить кожного, хто звернеться до Нього з вірою. Бо коли наповнюється плоть Духом Святим, вже не буде місця гріху, а відтак і хворобам, лише буде мир, любов і злагода.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.