Правлячий архієрей освятив храм у виправній колонії

21 січня 2022 року в виправній колонії #49 с. Новий Стародуб Петрівського благочинного округу Олександрійської Єпархії Високопреосвященнішим Боголєпом, архієпископом Олександрійським і Світловодським, було звершено освячення престолу на честь Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла. Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Бобурко, благочинні та духовенство єпархії. По завершенні освячення відбулася урочиста Божественна Літургія.
Присутні в храмі мали можливість взяти участь в Таїнстві покаяння та Причастя.
Владика Боголєп нагородив церковними відзнаками начальника виправної колонії Апакідзе Валерія Борисовича, його заступника Гуру Віталія Станіславовича та тих, хто постійно трудиться над благоустроєм храму.

Прес-служба Петрівського округу

Видео:

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.