Вже майже три місяці Український народ мужньо борониться від військового нападу Російської Федерації, яка вторглася на територію нашої суверенної і незалежної Держави. Щодня ця жорстока війна забирає життя синів і дочок України. Полум’я війни...

Наші банківські реквізити

Управління Олександрійської єпархії УПЦ, ЄДРПОУ 35615671; р/р UA263234750000002600130117920 (2600130117920)/323806\2600301(UAH), ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк", МФО 323475.

Правлячий архієрей освятив новий храм

21 серпня 2021 року Високопреосвященніший Боголєп, Архієпископ Олександрійський і Світловодський, звершив архіпастирський візит до Петрівського благочинного округу до села Червонокостянтинівка.
Владика звершив Чин освячення новоутворенного храму на честь Святих Рівноапостольних Костянтина і  Єлени, та була відслужена святкова Божественна Літургія.
Архієрею співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Бобурко, благочинний Петрівського округу протоієрей Димитрій Городецький, настоятель ігумен Варфоломій Зінухов, протодиякон Кіріл Божко, священство округу та гості сусідньої Криворіжської єпархії.
По завершенні Богослужіння Архієпископ Боголєп звернувся до пастви з вітальним словом, виголосив слова підтримки та настанови і побажав подальшого розвитку громади в лоні Української Православної Церкви.
Парафію було відзначено єпархіальною нагородою Священномученника Миколая Іскрівського в обличчі прихожанки, трудівниці Томаг Матрони Афанасіївни.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.