098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Правлячий архієрей привітав духовника єпархії зі святом

1 серпня 2022 року, у день пам’яті прп.Серафима Саровського, Високопреосвященніший архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп очолив літургію в Спасо-Преображенському храмі Талової Балки у співслужінні з Високопреосвященнішим архієпископом Новосанжарським Веніаміном. Також Його Високопреосвященству співслужили архімандрит Серафим (Краснов), настоятель храму та духовник єпархії, секретар, благочинні Олександрійського та Онуфріївського районів, духовенство.

Під час літургії було звершено дияконську хіротонію. 
По завершенні служіння архієреї привітали один одного та всіх присутніх з днем пам’яті святого, а також поздоровили настоятеля з Днем Ангела та побажали примножувати ще більше свої труди на благо Святої Церкви. 
Цього дня було звершено окреме молитовне звернення до прп.Серафима Саровського, на честь якого на території скиту збудовано каплицю. 


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua