Правлячий архієрей звершив літургію у храмі на честь святого Дмитра Солунського

31 травня 2022 року Високопреосвященніший Боголєп, архієпископ Олександрійський і Світловодський, очолив літургію у храмі на честь святого Дмитра Солунського у Світлопіллі.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії, благочинний Олександрійського округу, благочинний Онуфріївського округу та духовенство району.

По завершенні богослужіння архієрей звернувся до присутніх із словами проповіді.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.