Наші банківські реквізити

Управління Олександрійської єпархії УПЦ, ЄДРПОУ 35615671; р/р UA263234750000002600130117920 (2600130117920)/323806\2600301(UAH), ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк", МФО 323475.

Правлячий архієрей звершив святкове богослужіння в Олександрії

6 квітня 2021 року, напередодні Благовіщення Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив Всенічне богослужіння у кафедральному соборі Покрова Божої Матері м.Олександрії.

Його Високопреосвященству співслужили клірики храму.

Додаткова інформація:

Свято Благовіщеня – одне з самих світлих і радісних. У цей день Свята Церква відзначає величну і славну подію – Діва Марія отримує від Архангела Гавріїла звістку про втілення через Неї Спасителя. Також, слід зазначити, що у прадавніх текстах святих отців Церкви пояснюється, що саме 7 квітня (25 березня за старим стилем) є днем створення першої людини.

Існує передання, що Пречиста Діва не один раз отримувала звістку про Своє обрання стати Богородицею. Одне з них, саме розповсюджене, говорить, що одного разу Діва Марія прийшла до криниці і почула слова: «Радій, Благодатна!» Це передання увійшло у церковний іконопис. На цім місці греки побудували храм на честь Архангела Гавріїла. У його крипті, у печері, у кам’яній ніші, обкладеній мармуром, на полу є невеликий отвір, обкладений сріблом з срібною кришкою та з рельєфом на ній у вигляді Благовіщеня. Саме цей отвір і є тією криницею. Над нею на чотирьох колонах влаштований мармуровий престол, над яким поставлений образ Благовіщеня.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2021. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.