098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Справи милосердя тривають

З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа, з Божою допомогою та завдяки спільним зусиллям, продовжуємо свою діяльність. Кожного дня годуємо гостей нашого міста і двічі на тиждень людей, які опинилися в скрутному становищі та кожної п'ятниці передаємо недільні набори продуктів харчування тимчасово переміщенним особам. В першу чергу допомогаємо необхідними речами та продуктами  харчування ЗСУ. Дякуємо нашим Захисникам, що не покладаєте сил для спокою в рідних домівках та миру на нашій землі. Дякуємо всім, хто  долучається до добрих і  в край необхідних справ! 
Благодійна акція та збір необхідних продуктів та речей по традиції проходить на базі православно-просвітницького центру святих благовірних князів Бориса та Гліба на Площі соборній 7 м.Олександрії, та в Покровському чоловічому монастирі по вул.Кременчуцька 107.

 

протоієрей Олексій Микитенко


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua