098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Александрийского и Светловодского Боголепа

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram
Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви до вірних чад  Української Православної Церкви та народу України від 20 березня 2023 року   Ваші Високопреосвященства і Преосвященства! Ваші Високопреподобія і Преподобія! Дорогі браття...
❗️Звернення Священного Синоду УПЦ до Президента України Володимира Зеленського. Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви до Президента України Володимира Зеленського від 20 березня 2023 року    Вельмишановний Володимире...

Наші банківські реквізити

Управління Олександрійської єпархії УПЦ, ЄДРПОУ 35615671; р/р UA263234750000002600130117920 (2600130117920)/323806\2600301(UAH), ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк", МФО 323475.

Священника єпархії нагородили за благодійну допомогу

Напередодні Дня Соборності України в залі Знам’янської міської ради відбулося нагородження відзнаками Знам'янської міської ради за вагомий внесок у здійснення волонтерських ініціатив, патріотизм, високу громадянську свідомість та з нагоди Дня Соборності України.
- Сьогодні ми вручаємо відзнаки особливим людям, - такими словами розпочав захід Знам’янський міський голова Володимир Сокирко. - Звичайно ж, планували й хотіли вручити відзнаки в особливо урочистій атмосфері. Планували й благодійну ярмарку до свята Соборності провести. Але ж отримали звістку про загиблого знам'янчанина. Тому вручаємо святкові відзнаки сьогодні нехай і в не урочистій залі, але щиро й від щирого серця. – Висловлюємо щиру вдячність за постійну допомогу, своєчасну і таку необхідну, небайдужість і турботу про захисників. Нехай повернеться вам добро здоров'ям, благополуччям, щедрими руками допомоги в потрібну годину. Дякую за все!
Отця Василя (Біленець) настоятеля церкви Святого Миколая (УПЦ) села Цибулеве знають сьогодні у всій області, адже багато місяців поспіль в його храмі безкоштовно годують військових, котрі тут зупиняються для перепочинку. Віряни цього храму готують їжу для всіх військових, а допомагають продуктами підприємці міста і району.

Українці щирі і талановиті, відважні та сильні, тримаймося і пам'ятаємо, що ми обов’язково переможемо! Разом до Перемоги!

 

Інформацію надано Олексанлрійською прес-службою


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2023. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua