Всечестные пресвитеры и диаконы, боголюбивые иноки и инокини, дорогие братья и сестры! Святые — это радость Церкви, они своими непрестанными подвигами «осоляют» нашу землю (Мф.5:13). Особая радость для Церкви — прославление в лике святых ее членов...

Наші банківські реквізити

Управління Олександрійської єпархії УПЦ, ЄДРПОУ 35615671; р/р UA263234750000002600130117920 (2600130117920)/323806\2600301(UAH), ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк", МФО 323475.

Послания

Першосвятительський візит Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України до м.Олександрія.
Возлюбленные о Господе пастыри, всечестные иноки и инокини. Братья и сестры.       Сердечно приветствую вас всех жизнеутверждающим: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
ВЕЛИКОПОСТНОЕ ПОСЛАНИЕ ВЫСОКОПРЕОСВЯЩЕННЕЙШЕГО БОГОЛЕПА,АРХИЕПИСКОПА АЛЕКСАНДРИЙСКОГО И СВЕТЛОВОДСКОГО
Друзья, вы очевидно слышали о том, что Министерством культуры в этом году, для детских библиотек был закуплен красочный комикс о двух принцессах.
Різдвяне послання Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського, всечесним
 23 грудня, у день пам`яті свт.Іоасафа Білгородського, вся Олександрійська єпархія вітає свого дорогого Архіпастиря Високопреосвященнішого архієпископа Боголєпа з днем архієрейської хіротонії !
9 грудня 2020 року виповнюється 30 років з дня єпископської хіротонії Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія.
Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство,
"Мы знаем, что мы от Бога и что весь мир лежит во зле" (1Иоан.5:19)

Страницы

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2021. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.