По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Александрийского и Светловодского Боголепа

Наші банківські реквізити

Управління Олександрійської єпархії УПЦ, ЄДРПОУ 35615671; р/р UA263234750000002600130117920 (2600130117920)/323806\2600301(UAH), ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк", МФО 323475.

У Петровому попрощалися із своїм захисником. Майже щотижня сумні звістки…

Сьогодні мешканці Петрівської селищної територіальної громади віддали останню земну шану земляку, захиснику, старшому сержанту Ящуку Андрію Миколайовичу – герою, який став до лав Небесного воїнства. Це була світла, добра людина, на чию підтримку завжди можна було розраховувати. Він на все дивився з оптимізмом, навіть тоді, коли було важко по-справжньому. 45-річний старший сержант Ящук Андрій Миколайович помер 17 листопада 2022 року в опіковому відділенні Київської міської клінічної лікарні № 2 від отриманих 17 серпня 2022 року тяжких поранень під час участі у бойових діях з відсічі та стримування збройної російської агресії на Харківщині.
Невимовний біль у грудях, гіркі та пекучі сльози за сином України… Таких як він мало… Зійшлася вся громада від малого до старого,  побратими, однокласники, друзі, знайомі, рідні, щоб з почестями провести в останню путь Героя. На траурному мітингу звучали слова співчуття та глибокої скорботи. У пам’яті кожного, хто знав Андрія Миколайовича, він залишиться добрим і щирим, спокійним і відважним, справжнім патріотом України.
Прощання… Стрілецький залп… Героя  Ящука Андрія Миколайовича з почестями поховали в рідному селі Володимирівці.
Царство небесне славному воїну та людська пам’ять на віки вічні!
Поки ми пам’ятаємо – герої не вмирають.
Чин православного поховання провели благочинний храмів Петрівського округу Олександрійської єпархії УПЦ протоієрей Димитрій Городецький та протоієрей Михаїл Царук.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.