098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

В Олександрії вшанували день прославлення святих єпархії

13 червня 2022 року, у день Святого Духа, Високопреосвященніший архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп очолив літургію у кафедральному соборі Покрова Божої Матері м.Олександрії.

Його Високопреосвященству співслужили секретарі, благочинні та представники різних округів єпархії. Сам рік тому цього дня відбулася важлива загальноєпархіальна подія - відбулося прославлення місцевошанованих святих. Для всіх це важлива подія, оскільки являє собою суть нашої Церкви, яка ніколи не забуває історії Рідного краю та його подвижників благочестя. Чимало трудів було понесено для систематизації всіх даних в єдиний і послідовний опис життя святих та їхньої діяльності. 
На честь свята Правлячий архієрей нагородив кліриків єпархії за достойне служіння. 
По завершенні богослужіння Владика звернувся до присутніх із словами проповіді, в котрій підкреслив важливість і непересічність події як для нас, так і для нащадків. 


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua