Наші банківські реквізити

Управління Олександрійської єпархії УПЦ, ЄДРПОУ 35615671; р/р UA263234750000002600130117920 (2600130117920)/323806\2600301(UAH), ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк", МФО 323475.

В Олександрії звершили Хресну ходу протяжністю 40 км (відео)

7 червня 2021 року в кафедральному соборі Покрова Божої Матері Олександрії о 7-й ранку було звершено літургію на чолі з Високопреосвященнішим Боголєпом, архієпископом Олександрійським і Світловодським.

Його Високопреосвященству співслужили секретарі, благочинні та духовенство єпархії.

По завершенні богослужіння відбулася для священства та прихожан трапеза.

Близько 10-ї години до Світлопілля почала свій рух "Пасхальна" Хресна хода.

Маршрут проходив через центральні вулиці міста до монастирського корпусу в р-н Перемоги, де у відбулася перша зупинка для відпочинку, адже до цієї точки відстань вже сягнула 10 км.

Далі хода пройшла до смт.Олександрійське, де знову всі мали змогу відпочити та підкріпитися трапезою.

Пейзаж зі старовинним величним храмом на честь вмч.Дмитра Солунського, що нині інтинсивно реставрується, відкрився близько 20-ї гдини вечора.

Всі втомилися, проте після відпочинку та трапези під відкритим небом або у приготованих палатках, зібралися під новим куполом храму - почалися Полунощниця, Утреня та Літургія, де охочі могли взяти участь у Таїнстві Причастя.

По завершенні архієрей привітав всіх із завершенням подвигу спільної молитовної ходи та побажав кріпості духу, підкреслив важливість та необхідність заходу, який, скоріш за все, стане щорічним.

Видео:

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2021. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.