098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

З благословення Високопреосвященнішого митрополита
Олександрійського та Світловодського Боголепа

Біографія

Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський

(Гончаренко Валерій Валерійович)

Дата народження: 4 грудня 1978

Дата хіротонії: 23 грудня 2012

Дата постригу: 2005 р.

Країна: Україна

 

Біографія:

Народився 4 грудня 1978.

Закінчив Кіровоградський національний технічний університет і Кіровоградський національний педагогічний університет. Духовне освіту здобув у Полтавському духовному училищі та Київській духовній семінарії.

 

У 2004 р. висвячений у сан диякона, в 2005 р. - в ієрея. У тому ж році прийняв чернечий постриг з ім'ям Боголєп на честь мученика Боголєпа.

У 2008 р. возведений у сан архімандрита. Ніс послух настоятеля Свято-Успенського храму м. Кіровограда.

Рішенням Синоду Української Православної Церкви від 20 грудня 2012 р. (журнал № 106) обраний єпископом Олександрійським і Світловодським.

Наречення в єпископа відбулося 22 грудня 2012 р. у храмі Всіх святих київського Свято-Пантелеймонівського монастиря в Феофанії. Хіротонісаний 23 грудня за Божественною літургією в храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської лаври. Богослужіння очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.

Освіта​:

Кіровоградський національний технічний університет.

Кіровоградський національний педагогічний університет.

Київська духовна семінарія.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2023. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua