В День Захисту дітей було звершено Хресну ходу в Петрівському окрузі

1 червня 2016 року, в День Захисту дітей з благословення Преосвященнійшого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, в смт Петрове відбулася Хресна хода за мир в Україні, яка є доброю традицією для вірян селища. Священики разом з віруючими молилися про примноження любові між братами і сестрами, якої в сьогоднішній час в країні не вистачає.

З настановами до присутніх звернулись священники в яких розкрили важливі моменти нашого життя:

• мир та спокій в Україні;
  • любові один до одного;
  • виховувати своїх дітей в християнських звичаях.

Молилися й за спокій душ дітей, які загинули під час АТО на сході України.
В Хресній ході взяли участь благочинний Петрівського району протоієрей Дмитро Городецький, настоятель храму свт.Миколая Чудотворця с.Володимирівка протоієрей Сергій Тітов; настоятель храму Вознесіння Господнього ієрей Михайло Царук та представники районної влади.

Прес-служба Петрівського округу

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua