Концерт до дня свт.Миколая Чудотворця

22 грудня 2013 року в Свято-Успенському храмі м. Долинська після Божественної літургії маленькі прихожани разом із хором приготували для всіх прихожан святковий концерт до дня Святителя Миколая Чудотворця.

Благочинний Долинського округу протоієрей Віктор Місяйло після концерту всім дітям вручив подарунки, а також висловив бажання, щоб концерт був організований і на Різдво Христове, а він в свою чергу не залишить без подарунків дітей.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua