098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Преосвященніший єпископ Боголєп взяв участь у відкритті Центру адміністративних послуг

8 жовтня 2013 року Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп взяв участь в урочистостях присвячених відкриттю Центру надання адміністративних послуг Олександрійського району. Центр було відкрито в рамках впровадження програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей».

Також, у заході взяли участь секретар Олександрійської єпархії протоієрей Анатолій Штанько, духовенство кафедрального собору Покрова Пресвятої Богородиці м.Олександрії, перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов, голова райдержадміністрації Віталій Згама, голова районної ради Михайло Бойко, заступники та керівники структурних підрозділів.

По завершенні урочистої частини єпископ Боголєп здійснив молебень та освячення приміщення Центру адміністративних послуг. 

 

Протоієрей Віталій Коваленко

Фото: Кирил Божко


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua