098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Преосвященніший єпископ Боголєп здійснив візит до с.Куколівка

24 вересня 2013 року, у день пам’яті прп.Феодори Олександрійської, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, на запрошення педколективу та батьківського комітету, відвідав НВК с.Куколівка Олександрійського благочинного округу.

Під час візиту було піднято низку актуальних питань сьогодення, зокрема, про проблеми і перспективи духовного виховання дітей, участі батьків у навчальному процесі. Також, було обговорено можливість відкриття недільної школи, яка б стала фундаментом допомоги батькам правильно сформувати напрямок релігійної свідомості підростаючого покоління.

Слід зазначити, що нещодавно у с.Куколівка розпочато процес створення релігійної громади та оздоблення домового храму на честь Архістратига Михайла.

 

Автор: протоієрей Віталій Коваленко


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua