098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Преосвященніший єпископ Боголєп зустрівся з Президентом України Віктором Януковичем у м.Світловодськ

3 жовтня 2013 року Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп взяв участь в урочистому відкритті «Світловодського річкового терміналу», підприємства групи компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг», розрахованого на 94000 т. одночасного збереження.

Також, в урочистому відкритті терміналу взяв участь Президент України Віктор Янукович, якого супроводжували голова Кіровоградської обласної адміністрації Андрій Ніколаєнко, народні депутати України Олександр Єдін та Сергій Кузьменко, замісник голови Адміністрації Президента Сергій Ларін та інші представники влади.

Під час урочистої частини з привітальним словом до присутніх звернувся Правлячий Архієрей.

По завершенні Преосвященніший єпископ Боголєп здійснив чин освячення у співслужінні з секретарем Олександрійської єпархії протоієреєм Анатолієм Штаньком.

 

Протоієрей Віталій Коваленко

Фото: Кирил Божко  


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua