098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Преосвященніший єпископ Боголєп привітав представників МВС із професійним святом

Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп взяв участь у святкуванні Дня міліції у м.Олександрія.

20 грудня працівники міліції відзначають своє професійне свято.

Із цієї нагоди в ПК«Світлопільський» відбулися урочистості. Керуючий справами виконавчого комітету Володимир Чеботарьов від імені міського голови Степана Кириловича Цапюка, Олександрійської міської ради та її виконавчого комітету привітав працівників та ветеранів органів внутрішніх справ зі святом, побажавши їм міцного здоров’я, родинного тепла, затишку та успіхів у службі. Кращі працівники міліції були відзначені Подяками міського голови, а міліціонеру-водію Роману Ільїну та інспектору дозвільної системи сектору охорони громадського порядку міського відділу УМВС Віталію Романцю вручені ключі та ордери на квартири.

Своїх підлеглих з професійним святом привітав начальник міського відділу міліції Олександр Кодак та вручив подяки і ювілейні медалі. Правоохоронців привітали єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, начальник Олександрійського міськрайонного управління юстиції Валентина Трегуб, інші почесні гості.

Святковий концерт присутнім на святі подарували співаки і художні колективи ПК«Світлопільський» (http://alexandria.kr.ua). 


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua