Престольне свято у Знам`янському благочинному окрузі

8 жовтня 2013 року, у день пам’яті прп.Єфросінії Олександрійської та прп.Сергія Радонезького,  Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп очолив святкове богослужіння на честь престольного свята у храмі прп.Сергія Радонезького у Знам`янському благочинному окрузі.

Його Преосвященству співслужили:

• Секретар Олександрійської єпархії протоієрей Анатолій Штанько;
  • Настоятель храму благочинний Знам’янського округу протоієрей Василь Мазурок;
  • Священики району.

По завершенні Літургії Правлячий Архієрей привітав всіх присутніх зі святом та вручив Архієрейські грамоти за підтримку розвитку Православ’я в Знам’янському районі.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua