098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

З благословення Високопреосвященнішого митрополита
Олександрійського та Світловодського Боголепа

Про просвітницький центр

Православно-просвітницький центр рівноапостольних Кирила і Мефодія при Свято-Покровському соборі м.Світловодська почав свою діяльність у 2006 році. Основною метою і завданням центру є морально-духовна православна просвіта дорослих та молоді. На базі центру діє кінозал, їдальня, музичний клас, читацький зал; проводяться індивідуальні бесіди з питань сім`ї та молоді. Православно-просвітницький центр бере активну участь у житті міста і району: конференції, екскурсії, делегації з-за кордону, святкові церковні та державні дні, проводи до армії, безкоштовні обіди  – все це є важливою частиною діяльності центру. Неодноразово до центру приїжджали екскурсії з інших міст України, лекції відвідували діти з дитячих таборів.  
Предмети, які пропонуються для вивчення у загальному чи індивідуальному порядку:  Церковний світогляд; Закон Божий; Вишивання; Хоровий спів; Новий Завіт (духовний зміст і актуалізація).
Вік учнів: з 6 років.  Кількість: 143 учня без врахування індивідуальної форми навчання з окремими людьми.
Неодноразово до Православно-просвітницького центру приїжджали викладачі з церковних шкіл єпархії для отримання досвіду за нашою формою викладення матеріалу та ділилися своїм.
Серед «Соціальних ініціатив» району та області П.П.Ц. рівноапостольних Кирила і Мефодія зайняв 1 та 2 місце відповідно.
Авторська програма директора просвітницького центру прот. Віталія (Коваленка) «Православний світогляд» зайняла 3 місце на «Всеукраїнському конкурсі програм, сценаріїв, проектів православних педагогів»

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2023. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua