098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Святкування дня Святого Миколая у Петрівському НВК

По благословенню Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа та благочинного Петрівського округу ієрея Дімітрія Городецького 18.12.13 було проведено родинне свято до Дня святого Миколая у Петрівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів – гімназія».

            Свято організували вчитель християнської етики ієрей Михайло Царук та класний керівник Царук О.Я. разом із учнями 5-А класу. Діти із захоплення розповідали історії про життя та чудеса святого Миколая. Всі розповіді супроводжувалися цікавими ілюстраціями, за допомогою мультимедійного обладнання. Гості свята (батьки та учні інших класів) відповідали на поставленні запитання, найактивніші отримували заохочувальні солодкі призи.

            Також була поставлена сценка «Сашко та святий Миколай». Під час якої Сашко та всі присутні вивчили золоте правило, заповідане самим Іісусом Христом «То ж  усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви» (Лк. 6:31)

            По закінченні свята учні та батьки отримали масу позитивних вражень та невеличкі подарунки «від святого Миколая». 


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua