098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

У Долинському благочинні відкрито новий дитячий садок

23 вересня 2013 року благочинний Долинського церковного округу взяв участь у відкритті нового дитячого садочку у селі Ганівка  Долинського району.

Урочистості з цієї нагоди почалися з молитви – протоієрей Віктор Місяйло освятив садочок та  побажав присутнім, щоб в ньому з кожним роком збільшувалася кількість дітей, які б це місце освітили своїми усмішками.

Також, у заході взяли участь заступник Кіровоградської обласної державної адміністрації  Я.Арсірій,  голова Долинської райдержадміністрації  Г. Вітряк, голова Долинської районної ради Г. Даниляк, сільський голова М. Грищенко,  депутати районної та сільської рад.


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua