Хресна Хода у Петрівському благочинному окрузі

19 грудня 2013 року за благословенням Правлячого Архієрея, єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа, по завершенні Божественної літургії в Свято-Покровській церкві селища Петрове благочинним Петрівського району ієреєм Дмитром Городецьким було прочитано звернення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Володимира, в якому український православний народ призивається до припинення ворожнечі та подолання з допомогою Божою та по молитвам Святителя Миколая розділу братів і сестер у Христі.

Святковий настрій додали привітання найменших прихожан, вихованців дитячого садочку, які привітали всіх присутніх з цим великим зимовим святом, в якому наші молитви адресовані всесвітньому Чудотворцю та угоднику Божому. Свято увінчалося Хресною ходою протяжністю 4 км до місця, де до революції красувався храм на честь Святителя Миколая. Під час ходи кожен мав змогу помолитися та відчути братерській дух в спільній справі нашого спасіння. Також лунали слова з молебню про примноження любові та припинення ворожнечі.

Благочинний Петрівського округу ієрей Дмитро Городецький

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua