098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

5 років по вісім кілометрів піснеспівів і молитви

Сьогодні, 2 жовтня 2017 року, у день пам’яті сщмч.Миколая Іскрівського, тиша і звичний день для села Ганнівка були змінені на урочистий і радісний піснеспів прославлення святого, що жив і трудився на славу Божу неподалік. 

Вже традиційно 5 рік поспіль цього дня з різних куточків Олександрійської та сусідніх єпархій збираються православні віряни для Хресної ходи та літургії. 

На початку, о 8-й ранку, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звернувся до людей і духовенства із словами про важливість духовного та фізичного подвигу. Нагадаємо, що протяжність ходи складає майже 8-м кілометрів і щороку це нікого не «лякає», навпаки - надихає та дає реальну можливість перевірити себе та підкорити своє тіло добрій справі та молитві. 

Протягом дороги до Хресто-Воздвиженського храму Іскрівки, де покояться мощі святого, не стихали бадьорі та піднесені піснеспіви. 

Біля храму всіх зустрів мірний дзвін. Всі радо наближалися до початку богослужіння. 

По завершенні літургії владика привітав із святом та подякував за те, що цього дня всі знайшли можливість залишити всі мирські справи та приділити увагу «єдиному на потребу» - Богу та Його вірному служителю сщмч. Миколаю. 

 


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua