098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

З благословення Високопреосвященнішого митрополита
Олександрійського та Світловодського Боголепа

Благочинний освятив купола та накупольні хрести

В селі Криничуватка освячені накупольні Хрести з благословіння правящого Владики Боголєпа, архіепископа Олександрійського і Світловодського. Благочинний Бобринецького округу протоієрей Володимир Чутора звершив чин у співслужінні з настоятелелем храму священником Сергієм Гончаруком, протоіереєм Михаїлом Андрішком, ієромонахом Митрофаном (Гуль) і священником Сергієм Шевченком. Благочинний передав благословіння і вітання від правящого Архіерея та подяку за труд і любляче сердце меценату храму Анатолію Анатолійовичу Петренку, а також зазначив значимість древа Хреста Господнього, як важливого орієнтиру для кожного православного християнина. По завершенні були виголошенні многоліття!

 

Прес-служба Бобринецького округу


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2023. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua