098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

З благословення Високопреосвященнішого митрополита
Олександрійського та Світловодського Боголепа

Благочинний вручив подяки у Петрівському окрузі

За благословенням правлячого архієрея Високопреосвященнішого Боголєпа, Архієпископа Олександрійського і Світловодського, благочинним храмів Петрівського округу протоієреєм Димитрієм Городецьким було передано подячні листи Петрівським відділам поліцейської та пожежної частини.
В листах владика висловив подяку:
«Не одноразово, під час релігійних свят, та інших заходів релігійного характеру, ми були свідками сумлінного виконання покладених на співробітників Поліції та МНС обов‘язків. Хотів би запевнити у наших щирих молитвах за трудящихся. Сподіваюся на плідну співпрацю задля міжконфесійної злагоди, миру та злагоди на нашій землі.»


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2023. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua