Наші банківські реквізити

Управління Олександрійської єпархії УПЦ, ЄДРПОУ 35615671; р/р UA263234750000002600130117920 (2600130117920)/323806\2600301(UAH), ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк", МФО 323475.

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі Києва (+відео)

9 січня 2021 року, у суботу після Різдва Христового, день пам’яті преподобного Воніфатія Київського, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі столиці (Феофанія), повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Роменський і Буринський Іосиф, архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, духовенство обителі та гості у священному сані.

За богослужінням з Архіпастирем молилися настоятелька монастиря ігуменя Єлисавета (Андрєєва) із сестрами, паломники та парафіяни обителі.

9 січня вшановується пам’ять преподобного Воніфатія Київського, подвижника Пантелеймонівського монастиря, який жив у 1785-1871 роках. Він відрізнявся подвижницьким життям, благодійництвом, прозорливістю та доклав багато зусиль для облаштування монастиря. 20 лютого 2011 року з нагоди причислення до лику святих прп. Воніфатія Київського відбулись урочистості, які очолив Блаженніший Митрополит Володимир.

За Літургією піднесли особливі молитви про припинення епідемії, про хворих та лікарів.

Наприкінці богослужіння духовенство на чолі з Предстоятелем звершили чин славлення. Блаженніший владика привітав паству зі святом та благословив усіх.

Видео:

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2021. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua