До благодійності долучається все більше приходів

По благословінню Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського та Світловодського, продовжуємо надавати благодійні обіди для тих, хто цього потребує. В цей раз долучилася до благої справи Свято-Преображенська парафія Пантаївської громади при православному центрі святих князів Бориса та Гліба.

Також, окремо висловлюється подяка всім благодійникам за їхню учать у справах милосердя, зокрема мережу магазинів «Файно» за постійне надання допомоги.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua