098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Духовенство єпархії висловлює співчуття рідним загиблих в Олександрії

Болем у наших серцях відгукнулася звістка про страшну трагедію, що сталася в ніч на 15-те квітня, ракетний удар по Олександрійському аеродрому забрав життя наших співгромадян.
Молимося, щоб Всемилостивий Господь упокоїв душі загиблих у Царстві Небесному.
Вічна їм пам'ять!

Просимо передати наші співчуття рідним, близьким та знайомим загиблих.  Нехай зміцнить їх Господь у дні розлучення з улюбленими та дорогими серцю людьми, дарує духовну мужність.  18 квітня, у день скорботи та поховання наших героїв, в усіх храмах Олександрійської єпархії УПЦ об 11:00 будуть здійснені заупокійні богослужіння.

Священники Олександрійської єпархії готові надати будь-яку моральну та духовну підтримку постраждалим від цієї трагедії.


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua